niedziela, 21 września 2008

Jak to się zaczęło, czyli co nieco o biżuterii :)


Postanowiłam jednak nie edytować pierwszego wpisu, a za to napisać coś nowego. Tym sprytnym sposobem będę już miała dwa posty! Dziś chciałam dołączyć jakieś zdjęcia, czyli napiszę parę słów o moich kraftowych początkach. Zasadniczo przeciwna jestem używania spolszczonych słów angielskich, szczególnie jeżeli istnieją polskie zamienniki. Ale jakoś słowo "rękodzieło" nie kojarzy mi się dobrze i wydaje mi się, że nie do końca oddaje ideę moich zainteresowań. Czyli zostaję przy kraftowaniu :)
A wszystko zaczęło się od tego, że nagle odkryłam, jakoś na początku 2007 roku, że aby robić biżuterię, nie trzeba być wcale jubilerem!!! To odkrycie było szokujące, ale jednocześnie stwarzało tyyyle nowych możliwości! W efekcie spędzi łam dziesiątki nocy szperając w necie - szukając kursów, instrukcji, oglądając setki biżuteryjnych blogów, aż w końcu byłam gotowa zrobić pierwsze koralikowe zamówienie. Pamiętam z jaką niecierpliwością rozrywałam kopertę bąbelkową, by zaraz z przerażeniem stwierdzić, że wszystko jest takie.... małe!!! I że strasznie się pomyliłam i całe zamówienie jest do niczego... Na szczeście jak przystąpiłam do pracy to okazało się, że na kolczyki to jednak potrzeba takich właśnie wielkości. Czyli wszystko dobrze się skończyło, a moje nowe hobby wciągnęło mnie bardzo bardzo :)
Teraz spróbuję dołączyć kilka zdjęć moich dotychczasowych tworów.
No, zdjęcia udało się dołączyć, ale jak to zrobić, żeby wszystkie były PO wpisie??? I czy może być ich więcej niż 5 w jednym poście?


Brak komentarzy:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...