czwartek, 15 kwietnia 2010

wczoraj, ciemną nocą...

No właśnie, wczoraj wieczorem dzieci poszły spać, a ja myk na zimne poddasze, żeby zrobić karteczkę z okazji 50 rocznicy ślubu, na którą wybierają się teściowie. Według zamówienia kartka miała być w kolorach czerwonym i złotym. No i nie wiem - czy zrobienie kartki wam też zabiera tyle czasu? I nie skarżę się tutaj absolutnie, uwielbiam to robić! Ale: siadałam z pewną koncepcją, która oczywiście w trakcie pracy zaczęła żyć własnym życiem i kartka wykończyła się wg własnego uznania, niewiele sobie robiąc z moich planów ;) Poza tym w trakcie takiej zabawy tracę kompletnie poczucie czasu i jak skończyłam to okazało się, że minęły prawie 2 godziny... W każdym razie oto efekt:

I niemal tradycyjnie: papier (Glass of wine), różyczka i tasiemka z ILS, kwiatki ze scrap.com. Nie wiem - czy to patriotyzm mi się ostatnio ujawnia kraftowo, czy coś innego działa - ale jak się zabieram do skrapowania, to właściwie tylko materiały z tych dwu sklepów mi pasują...

12 komentarzy:

nowalinka pisze...

Owocne te dwie godziny, piękna kartka :)

nimucha pisze...

Kartka piękna i wygląda na pracochłonną, ale 2 godziny to dla mnie super szybka kartka. Ja swoje męczę przez ok. 9 godzin (jedną). Do tego nie umiem robić na siedząco, więc stoję schylona, a w połowie robienia mam wrażenie że kręgosłup mi pęknie na pół.
Ale też zapominam się i cały świat przestaje istnieć, zostaje tylko kartka :)

Guriana pisze...

piekna i niezwykle elegancka- w sam raz na taką okazję:))

Ludkasz pisze...

Kartka piękna!!
A jeśli chodzi o czas i zmainy koncepcji w trakcie pracy , to mam baaaaaaaardzo podobnie- i bardzo się cieszę,że nie jestem sama...hehe:)

BETIK pisze...

Oj mam bardzo podobnie, czasami się zdarza, że jak zaczynam to zapominam o wszystkim, a że pracuję często późnym wieczorem to patrzę na zegar a tam np 2.00...:)I zdziwienie: tylko tyle zrobiłam? Nie martw się, mnie czasami kartka zajmuje więcej czasu niż Tobie... Ale uwielbiam to więc nie narzekam:) Pozdrawiam:)
Kartka śliczna.

mamajudo pisze...

też tak mam, że kartki zajmują mi najwięcej czasu :)
śliczna!!!

FojAga pisze...

Efekt rewelacyjny. Ja też przepadam na długie godziny jak robię kartki :)

JaMajka pisze...

Bardzo mi się podoba pomysł ze złotym embossingiem z pisma! Piękna kartka wyszła :)

Oliwiaen pisze...

Nie, zrobienie kartki nie zabiera mi tyle czasu.


Zabiera dużo więcej :-DDD
Dobrze wykorzystane 2 godziny!! I to w takich warunkach (piszę to jako zwierz absolutnie ciepłolubny ;-)))

Dunia pisze...

Piękna karteczka!
Jak coś nie pasuje, to u mnie kartka potrafi przeleżeć kilka dni...

lin_ka1 pisze...

Typowa scraperka tak ma :) I kartka śliczna i czas do jej wykonania właściwy.

Berberis pisze...

śliczna karteczka!!!
ja w zalezności od weny - jedne potrafię zrobić w 15 min a inne na wykonanie potrzebują kilku godzin, lub nawet dni - gdy nie mogę dopasować jakiegoś elementu :) :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...