niedziela, 16 września 2012

okładka art journala

 Chyba powoli wychodzę z czarnej dziury, o której pisałam w poprzednim poście :)  Wczoraj miałam owocny scrapowo wieczór, a mianowicie zrobiłam 2 LOsy!!! Sama w szoku jeszcze jestem ;) W każdym razie opublikuję je niebawem, dziś natomiast chciałabym wam pokazać okładkę mojego (skończonego!) art journala. Nie robiłam jej wcześniej, bo jak zaczynałam ten zeszyt, to nie byłam pewna czy to mnie wciągnie na tyle, żeby go zapełnić ;) I od jakiegoś czasu zastanawiałam się jak zakończyć ten projekt... Aż zobaczyłam pomysł Julie Fei-Fan Balzer i przypomniałam sobie, że w zamierzchłych czasach, gdy jeszcze chodziłam do szkoły, tak właśnie owijałam podręczniki! Tata mnie nauczył i chyba robię to lepiej niż Julie, bo nie mam podwójnego zagięcia :) Użyty przeze mnie papier z kolei stanowił dopełnienie paczki z podręcznikami dzieci i żal mi było go wyrzucić... Znalazł jednak zastosowanie i to znacznie szybciej, niż myślałam ;) 
Poza wspomnianym wyżej papierem, do ozdobienia posłużyły mi resztki z projektu LOsowego w postaci ścinków papieru i literek, gesso, zrobiona kiedyś własnoręcznie różyczka, kawałek spadkowej koronki (po babci) i nowy nabytek - cudny stempel żarówkowy - uwielbiam go i musiałam jak najszybciej wypróbować!

poza tym przypominam o rewelacyjnym MULTI-CANDY  na blogu sklepu stonogi.pl :)

pozdrawiam gorąco!

10 komentarzy:

Jyoti pisze...

Ekscytująco się prezentuje! Chciałoby się dorwać w swoje łapki i delektować każdym milimetrem:D:D
Apetyczna okładka, a stempelek żarówkowy bardzo uwodząco na mnie spogląda...:)

Barbara pisze...

Rewelacyjny jest !!!!

Ayeeda pisze...

Piękne uwieńczenie dzieła:) I czekam też na te LO-sy:)

Monia pisze...

Świetne zakończenie, najwyraźniej na wszystko przyjdzie czas, trzeba tylko poczekać ;)

Tores pisze...

Ja do dzisiaj niektóre książki tak w gazetę obkładam :) Ale nie wpadłam, że można to craftowo wykorzystać, a u Ciebie fantastycznie wyszło, bardzo mi się podoba.

Katharinka pisze...

Fantastyczna jest!!!
:*

maj. pisze...

Aaaa!!!! Pięknie!!!!!!!!11

Iwa pisze...

Świetny pomysł z tą okładką :)

Iwa pisze...

Świetny pomysł z tą okładką :)

Monika Nowoszyńska pisze...

Śliczna praca!

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...