piątek, 8 marca 2013

lekko, czysto i wiosennie :)

 Karteczki z okazji Dnia Kobiet, dla nauczycielek w szkole szkodników, na "zamówienie" wychowawczyni młodszego ;)  Z wykorzystaniem różnych folderów do wytłaczania i własnoręcznie kręconych kwiatków. Na przekór śnieżnej zamieci, która aktualnie u mnie za oknem, i nocnemu mrozowi, który uparcie pokrywa lodem szyby samochodu i opóźnia wyjazd do szkoły i w ogóle przeciwko tym ostatnim, szalenie nieprzyjemnym podrygom zimy!I wszystkie 5 razem:


I jeszcze pojedynczo, bo jedna bez pary była i na podwójne zdjęcie sie nie załapała:Z racji stylu - zdecydowanie clean and simple - pasują idealnie na wyzwanie Na strychu, szczególnie że wykorzystałam dostępne tam papiery Galerii Papieru "Cudowne Lata".

 

A poza tym ostatnio nieco zaniemogłam i męczy mnie jakieś niewiadomoco, więc każdą wolną chwilę spędzam w łóżku próbując dojść do siebie... Przy okazji wydziergałam sobie na zapas kilka kolorowych szydełkowych kwiatuszków:


Mam nadzieję, że te zapowiadane na przyszły tydzień mrozy i śniegi to tylko żarty i powróci to piękne słońce, które zaświeciło nam - po baaaaardzo długiej przerwie - na początku tego tygodnia... Z tą nadzieją żegnam się z wami na razie. Powiedziałabym, że wracam do łóżka, ale na szczęście ktoś mądry wymyślił laptopy i wcale nie musiałam wstawać, żeby napisać tego posta :D

7 komentarzy:

Tores pisze...

Naprawdę lekko i wiosennie, bardzo bezpretensjonalne karteczki, urokliwe i oryginalne w tej swojej prostocie. Super wyglada to wytłaczanie.

Barbarella pisze...

Wszystkie super :)

Takie kwiatki tez bym chciała umieć robić :(

Monia pisze...

Piękny bukiet karteczek i szydełkowych kwiatuszków :)
Zdrówka życzę :*

Matilde pisze...

Śliczneeeee te kwiatuszki! :))

K.C. pisze...

Super karteluszki :)

Ludkasz pisze...

śliczne kartki:)
Zdrówka dużo Ci życzę:)

Peninia pisze...

Wspaniałe i wiosenne:)Serdecznie pozdrawia-Peninia ♥♥♥

http://peniniaart.blogspot.com/

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...