niedziela, 16 czerwca 2013

jeszcze ogrodowo :)

Jeszcze w inspiracji ogrodowym wyzwaniem art journalowym Scrapujących Polek :)  Wykonane w czasie, gdy zdecydowanie powinnam robić coś innego i skończyło się kolejną zarwaną nocą. Jak się dziś w końcu nie wyśpię, to padnę...


Tekst dawno znaleziony na Pinterest, ale nie znam niestety autora :(

Materiałoznawstwo jest szalenie proste - bazą jest przycięta do formatu zeszytowego tekturka usztywniająca, z zakupionej niedawno starszemu szkodnikowi koszulki typu T-shirt. Poza tym ostatnio ukochana farba Patina, kwiatowa maska i jakaś tania różowa farba akrylowa nieznanego pochodzenia (no nie pamiętam niestety, nabyłam dawno w jakimś plastycznym). Do tego kawałek ptasiej taśmy dekoracyjnej i drzewko wytuszowane na czarno przez taki mały metalowy folder do embossingu, na który natknęłam się kiedyś (tak z 5 lat temu, he he) w Empiku :)  Ach, no i jeszcze czarny cienkopis ;)

Nawiasem mówiąc użyłam dokładnie tych samych farb, co w tym wpisie, a efekt przecież jest zupełnie inny!

6 komentarzy:

Tores pisze...

Bardzo, bardzo mi się podoba - i tekst i całość. Super praca.

Rae pisze...

Świetny efekt, chociaż nie powiem, ta magenta mi daje trochę po oczach ;) Ale może w rzeczywistości mniej?
A z wyspaniem rozumiem, mam podobnie niestety.

Boei pisze...

Cudowna, energetyczna praca! Ja też ostatnio za mało śpię, i co rano obiecuję sobie, że już na pewno wcześniej się położę;)

Chasia pisze...

Genialnie dobrane kolorki! Ten wpis zasługuje na to żeby go dojrzeć :) I jak Ty tuszujesz przez ten folderek do embosingu - bo mi się zawsze wzór rozmazuje :(

Monia - Monika Jakubowska pisze...

Super wpis, drzewo i ptaki dodały lekkości :)

OriBella pisze...

Efekt jest kapitalny, energia z niej aż bije, poza tym krajobraz świetny wyczarowałaś, jakby ktoś na łące pełnej kwiatów spoglądał w dal:)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...