poniedziałek, 13 października 2014

in my head

Strona powstała w inspiracji i na wyzwanie #109 wyzwanie scrapki-wyzwaniowo, ale mam wrażenie, że również pod wpływem kursu Art Journal Wisdom. Do którego ćwiczeń formalnie nie robiłam, ale uważnie studiowałam :)
A co teraz w mojej głowie? Takie właśnie kolory, joga (którą zaczęłam ćwiczyć w lutym, ale miałam niestety przerwę w wakacje... na szczęście teraz do niej wróciłam i świetnie się z tym czuję), akwarele, no i oczywiście  moje ulubione - jak zawsze - drzewa. Poza tym dużo się dzieje w mojej głowie, stąd ostatecznie na stronie znalazł się tekst (nie mojego autorstwa, ale był zdecydowanie adekwatny!).

The page is a result of the #109 challenge at scrapki-wyzwaniowo, but I have a feeling, that it was also influenced by Art Journal Wisdom. I didn't strictly do the exercises , but studied them thoroughly :)
So, what's in my head now? These colours, yoga (I started doing it in Feb, but unfortunately I had a break for holidays... I managed to get back to it and it feeels great!), watercolous, and of course - my all time favourite - trees. Apart from that a lot of things are happaning in my head, so finally I decided to add the text I found (it just feels right).


 Pierwsza wersja:
First version:


Ostateczna wersja:
Final version:


A4

wygląda lepiej w rzeczywistości niż na zdjęciu... :(

it looks better in reality than in the photo... :(

4 komentarze:

Wilma Voermans pisze...

I love the idea and the colors on your journalpage . Good you got back to Yoga if it makes you happy! Thanks for joining in at Scrapki-Wyzwaniowo!

Наталья Шалыгина pisze...

Oh! What a beautiful colors! Very good creation! Thanks for playing along with scrapki-wyzwaniowo!

Pinezk Owa pisze...

zawsze tak jest, że w rzeczywistości jest lepiej, niż na zdjęciu ;) chociaż na zdjęciu wygląda przepięknie! dziękuję za udział w wyzwaniu Scrapki-wyzwaniowo!

wiosanka pisze...

Cudowny klimat!
Dziękujemy za udział w wyzwaniu Scrapki - wyzwaniowo :-)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...