sobota, 14 lipca 2012

mały hurcik (po DLWC, cz. 3, ostatnia)

 Ta karteczka została wykonana na II DLWC na konkurs mapkowy. Nie zyskała żadnej nagrody, ale pozwoliła mi spełnić potrzebę stworzenia kartki w tych właśnie kolorach. Specjalnie te papierki nabyłam w tym celu i po to je zabrałam. Teraz się lepiej czuję :) A kwiatki i zdjęcie zawdzięczam Tores, u której możecie obecnie na blogu znaleźć zdjęcia pozostałych prac z kolażowania w stylu "podaj dalej", o którym pisałam już TU.
 Karteczka została we Wrocławiu i podzieliła los puszki  ;)


 Poza tym wzięłam udział jeszcze w konkursie "Lato z latte", gdzie należało wykonać dowolną pracę w kolorach zielonym, niebieskim i beżowym, z dodatkiem brokatu. Wykonałam na miejscu (czyli we Wrocławiu) taką żurnalową stronkę, a brokat sam mi się na nią wepchnął, bo o tej wytycznej zapomniałam szczerze mówiąc w ferworze pracy  :)  Z kolei tekst wzięłam z pierwszej lepszej gazetki, z recyclingowego stosiku, bardzo pasował do tematu i do mojego samopoczucia w trakcie mazania i klejenia :D  Papiery również pochodzą z tegoż zbioru resztek przeróżnych, poza tym wykorzystałam swoje 3 różne maski, glimmer misty i ecoliny zielone i niebieskie, no i tusze w odpowiednich kolorach. Zabawa świetna! Oczywiście - praca nie została doceniona  ;)


Tu widać brokat:


Zrobiłam jeszcze jedną stronkę żurnalową:I to już wszystkie prace przywiezione z Wrocławia. Było naprawdę fantastycznie i zdecydowanie zamierzam to doświadczenie powtórzyć! Jeszcze raz wielkie dzięki i ukłony ślę w stronę dziewczyn z Kwiatu Dolośląskiego!

8 komentarzy:

Peninia pisze...

Ślicznie:) Cudowne prace:)Pozdrawiam serdecznie i słonecznie-Peninia*
http://peniniaart.blogspot.com/

Chimera pisze...

Kartka jest elegancka, ale najbardziej podobają mi się Twoje żurnalowe strony, są ciekawe i można się w nie wpatrywać bez końca!

Niebiesko_Oka pisze...

Fantastyczne prace!
Kartka jest cudna, taka kolorowa i optymistycznie nastrajająca :).
A żurnalowe strony oglądam z wielką ciekawością, gdyż sama takich nie tworzę :D.

OriBella pisze...

Wszystkie Twoje prace podziwiam, nad niektórymi to spędzam czas wgapiona w ekran komputera i podziwiam, podziwiam, podziwiam:)

Katrina pisze...

Teraz dopiero widzę jak wiele udało Ci się stworzyć w czasie IIDLWC. ;)
Oczywiście serdecznie zapraszamy ponownie - miło będzie nam Ciebie gościć. :D

Trzpiot pisze...

czyż ten serwetkowy wykrojnik nie jest boski? :)

Artnova24 pisze...

Ślicznosci, pozdrawiam serdecznie.

maj. pisze...

Fantastyczne!!! Świetne kolory!!!

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...