niedziela, 13 stycznia 2013

a'la cynka ;)

W sobotę, czyli już wczoraj (choć jeszcze spać nie poszłam, więc dla mnie psychicznie wciąż dzisiaj - troszkę to pokręcone ;)), odbyło się - w gościnnych progach stonogi.pl - wspaniałe warsztatowe spotkanie KGMiP. A poprowadziła je niezastąpiona Cynka, której pragnę z tego miejsca ogromnie podziękować - jeszcze raz :* :* :*

A tu moja praca, która powstała na spotkaniu:


Osobiście uważam, że efekt mogłaby być lepszy, ale wina leży całkowicie po mojej stronie... Powyższy szkodnik mnie akurat solidnie zdenerwował, wybrałam zdjęcie, które wymusiło obcą mi paletę kolorystyczną (nie lubię pomarańczowego!) i do tego ogólnie moja dyspozycja fizyczno-psychiczna tego dnia była ogólnie mówiąc średnia ;)  Cynka jest jednak wspaniałą nauczycielką - dzięki jej radom pracę udało się uratować i nadaje się ostatecznie do pokazania! Poza tym ma niesamowity spokój i to się jakoś tak udziela... :)

No i w ogóle towarzystwo świetne i całe popołudnie było rewelacyjne! Uwielbiam nasze spotkania wszelkie!

Więcej możecie poczytać (zobaczyć nas i wszystkie powstałe prace!) u Betty, która w czasie swojej blogowej nieobecności przepoczwarzyła się w K.C., ale nadal ma niesamowity styl :)  Zdjęcie mojej pracy też jest jej autorstwa, porwałam bez pytania ;)

A w Wielkopolsce zaczęły się właśnie ferie- wyjątkowo idiotyczny termin moim skromnym zdaniem, ale cóż - nic nie poradzimy... Wszystkim w podobnej sytuacji życzę mile i twórczo spędzonego czasu! Ja też mam jakieś plany, zobaczymy co z tego wyjdzie w tzw. "praniu" ;)ps.  właśnie zauważyłam, że powyższa praca, jest w kolorach mojej wściekłości/złości/gniewu - zobaczcie tylko tutaj - coś w tym jest... choć sama nie wiem co ;) chyba czas już spać... :DDD

12 komentarzy:

K.C. pisze...

Szalona! Świetna praca z fantastycznym pomarańczem, który dodaje je smaczku. Domagam się przyjęcia do wiadomości, że efekt końcowy jest rewelacyjny :)

Boei pisze...

Przepiękna praca!!! Niesamowity klimat;)
Dzięki serdeczne za podwiezienie- dzięki temu udało mi się zdążyć na autobus i szybko byłam w domu:):*

Tores pisze...

Ale pięknie wyszło z tym pomarańczem właśnie.
Oddychaj, Coco, oddychaj :)

SABRINAM pisze...

praca wspaniała efekt energetyzujący z tym pomarańczem,podziwiam cudo stwarzyłaś

Rae pisze...

Też nie przepadam za pomarańczem, ale w tym wypadku pasuje tu świetnie ;) Dodaje energii i takiej świeżości, no i oczywiście zgrywa się kolorystycznie ze zdjęciem ;)

cynka pisze...

:***
wyszło super :D
podpisuje sie pod Betty :D

i ja dziękuję !

maj. pisze...

Praca świetna!!!!

Monia pisze...

Przecież świetna jest ta praca, ja akurat pomarańczowy dość lubię ;)

gooseberry pisze...

gdyby nie ten pomarańcz byłoby smutno :) praca super!

starmachine pisze...

super praca!!, jak ja zazdroszczę tych warsztatów !

I gratuluje wygrania przepięknego zestawu w candy :)

Jolinek pisze...

bardzo fajna praca, świetne kolory i faktura tła:) pozdrawiam cieplutko :*

Kasia pisze...

Wyszło czadersko!!!

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...