poniedziałek, 6 maja 2013

kuchenny zapiśnik podręczny

Produktem miesiąca maja w sklepie stonogi.pl jest farba tablicowa, a dziś kolej na moją inspiracyjną pracę. Postanowiłam wykorzystać nieco już zużytą formę do ciasta, która moim zdaniem wspaniale się nadaje na podręczne kuchenne zapiski. Można sobie napisać kończące się produkty (żeby nie zapomnieć ich kupić przy najbliższej okazji), albo menu na dziś ;) Wybrałam farbę tablicową w tradycyjnym kolorze czarnym i takiego okrąglaczka mam do pokazania:


Wy natomiast nie musicie się do tradycyjnej czerni ograniczać, ponieważ w sklepie stonogi dostępne są farby tablicowe w wielu pięknych kolorach! aż chce się eksperymentować!


Tym postem żegnam się z DT, to moja ostatnia praca inspiracyjna dla stonogi.pl. Po dwóch latach udziału w DT muszę niestety zrezygnować :(  Powody są złożone i raczej osobiste, więc nie będę się w nie zagłębiać, chciałabym natomiast serdecznie podziękować Kasi za zaproszenie do DT -  to zawsze stanowiło dla mnie niesamowite wyróżnienie! No i oczywiście sklep stonogi.pl pozostanie niezmiennie moim ulubionym miejscem zakupowym!

9 komentarzy:

Chimera pisze...

Bardzo fajny pomysł!

Monia - Monika Jakubowska pisze...

Fajnie to wymyśliłaś :)
Ale szybko czas leci, nie? Dwa lata...

Malowany Imbryczek pisze...

super ;) świetny pomysł :)

Rae pisze...

O, a ja ostatnio właśnie o farbach tablicowych myślałam, ale nie aż tak intensywnie, żeby zacząć ich szukać ;) A teraz, dzięki Tobie, nie będę musiała szukać, haha :)

Boei pisze...

Bardzo ciekawa, inspirująca praca:)

agnes76 pisze...

uwielbiam twoje pomysły!
Zapraszam po wyróżnienie na mojego bloga!
pozdrawiam

Dunia pisze...

Pomysłowe!

Kasia pisze...

Coco bardzo dziękuję za te wszystkie inspirujące posty i wspólnie spędzony czas na blogu !!!

Matilde pisze...

Świetne wykorzystanie starej formy do ciasta! I bardzo ciekawa aranżacja zdjęcia :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...