wtorek, 12 stycznia 2010

koralowo

Naszyjniki prezentuję dziś. Nie zdążyłam obfocić przed Gwiazdką, więc zdjęcia znów takie ledwo ledwo, bo wycięte po prostu z rodzinnych... Pierwszy jest mój - resztkowy. Z fioletowych koralików, które zostały po naszyjniku dla mamy i srebrnych, które co prawda zakupiłam z myślą o sobie, ale jakoś ich mało było ;)A ten fioletowy dla mamy. Wybaczcie naprawdę nikłą jakość zdjęć, ale przy tych warunkach pogodowych specjalna sesja też raczej niewiele by dała (szczególnie przy moich umiejętnościach)...I jeszcze zrobiłam trzeci, ale okazuje się, że w ogóle go nie ma na zdjęciach. Muszę poprosić teściową o pozowanie ;)


No i znów odbywają się cudne candy... Trudno się takim słodyczom oprzeć: u Ani Koniecznej i u Mamuty ulubionej!!! Może dopisze mi szczęście... ;)

ps. czy ktoś może widzi, ile mam wejść na liczniku? kilka dni temu zbuntował mi się licznik (czy one mają jakieś limity???) i widzę tylko napis, żadnych cyferek... :( a może to można naprawić? bo nie chciałabym, żeby od początku zaczął liczyć...

3 komentarze:

Ludkasz pisze...

Korale świetne:) a licznika i ja nie widzę:(

Kasia pisze...

Świetna bizuteria, tak sobie myślę po cichu, że może na kolejnym spotkaniu coż z biżuterii pokażesz jak zrobić?

Kasia pisze...

świetne korale!:)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...