sobota, 30 stycznia 2010

teraz już moooożna....

... wreszcie zajrzeć na moją stronę ;)
Chciałam również zawiadomić z wielkim żalem, że zmuszona byłam usunąć licznik, który powodował właśnie, że nie można było wejść na mojego bloga i przełączał wszystkich, ze mną włącznie, na jakieś licznikowe strony... Z żalem, bo miałam już ponad 10 000 wizyt, z których - nie będę ukrywać - bardzo się cieszyłam... Nie wiem ile ich było dokładnie, bo ostatnio nie zdążała załadować się już ta aplikacja, zaraz przerzucało na inna stronę... Teraz mam nowy licznik, z innego oczywiście miejsca, i ustawiłam go na początek właśnie na takiej ładnej okrągłej liczbie :)
Co do mojego candy, to szykuję, ale opóźnia mnie pogoda - do mojej "pracowni" muszę wyjść z domu, co ostatnio przychodzi mi z dużym trudem i nawet nie rozpakowałam jeszcze wszystkich moich szpargałów po półkoloniach :( Ale za to znalazłam interesujące serduszkowe candy!

U midutki:


U edit:


Zrobiłam też trochę kolczyków (nie wymagają wychodzenia z domu, koraliki trzymam w kuferku, a kuferek w szafie z ubraniami), ale muszę zrobić zdjęcia, więc dziś niestety nic swojego nie pokażę... :(

4 komentarze:

Berberis pisze...

Super, że już można wejśc na Twojego bloga :) :) :)

scrapkowa maniaczka pisze...

Podobają mi się prace robione na półkoloniach. Masz talent i chęci. Zazdraszczam !!!!

antyczna pisze...

Piszę, bo widziałam Twój problem w serwisie pomocy odnośnie przekierowywania na inną stronę. Chciałam się nawet zarejestrować, ale jakoś nie mogłam. Odnośnie problemu - miałam to samo kilka dni temu. Przyczyna: Strona darmowe liczniki zmieniła domenę tzn. z darmowe liczniki .COM na .PL I to dlatego przekierowywało. Widocznie miałaś licznik na stronie .COM, która już jest nieaktualna. Ja po prostu założyłam nowy licznik na licznikach .PL, a tamten usunęłam.
Mam nadzieję, że trochę pomogłam wyjaśnić tę sytuację. Pozdrawiam :)

asica.p pisze...

zapraszam do mnie po wyróżnienie:)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...