niedziela, 8 sierpnia 2010

u mnie też ślubnie

Wczoraj byliśmy na weselu. Cała moja skraperska dusza aż się skręcała z przerażenia, że stanę przed koniecznością kupienia kartki! No nie do pomyślenia po prostu! W związku z tym zrobiłam dzieciom na półkolonii demonstrację czarów (embossing na gorąco) - pokaz spotkał się z dużym zainteresowaniem ;) Udało mi się również z doskoku poprzyklejać elementy wycięte dzień wcześniej (w biegu niemal). Cudem właściwie dokopałam się do tych materiałów, które wykorzystałam, a dodatkowo utrudnione miałam zadanie tym, że część była wywieziona na półkolonie, pozostałość popakowana w kartony i przykryta innymi kartonami, a ja mieszkam właściwie u mamy i nie ma mnie w domu :/ O użyciu maszyny w tych okolicznościach to ja mogę sobie jedynie pomarzyć... No i taka ograniczona karteczka powstała (ale powstała!):


po wewnętrznej stronie zrobiłam kieszonkę na prezent, ażeby nie była pusta po wyciągnięciu prezentu, umieściłam w niej dodatkowo takiego taga:


tu miejsce na życzenia (jeszcze nie wypisane), ozdobione w narożnikach białym embossingiem (nie wiem czy widać, może po powiększeniu? to niestety jedyne zdjęcie jakim dysponuję)


i jeszcze raz środek i druga strona taga przy okazji:


Buziaki przesyłam wszystkim odwiedzającym! :*


EDIT: właśnie odkryłam, że moja zrecyclingowana osłonka na doniczkę z tego posta została wyróżniona w Craft Schooling Sunday!!! Czuję się wspaniale z tego powodu, ach! Aż nie wiem co powiedzieć :D

7 komentarzy:

nimucha pisze...

Coco, jesteś fachowcem i nawet z mocno przerzedzonym sprzętem zrobiłaś piękną karteczkę!

BETIK pisze...

ja też uważam, że ona w ogóle nie jest ograniczona:) Na pewno się wyróżni w tłumie tych, które można kupić w punktach sprzedaży. Nie powinnaś mieć kompleksów! A scrap z czekoladą cudny jest!!!

rudlis pisze...

Świetna karteczka ślubna, zrobiona ze smakiem :)
Pozdrawiam :*

Niebiesko_Oka pisze...

Cudna kartka!
I przeuroczy tag :).

Guriana pisze...

karteczka absolutnie nie świadczy,ze miałaś ograniczone możliwości, bo jest cudna!!:))
i gratuluję wyróżnienia:))

Berberis pisze...

Gratuluję wyróżnienia!!!!
a karteczka wyszła rewelacyjnie!!!

asica.p pisze...

gratulacje z okazji wyróżnienia a karteczka bardzo wyszla:)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...