poniedziałek, 17 stycznia 2011

kobiecy cykl księżycowy

Przyznam się wam do czegoś. Mam duży problem ze wszystkimi wyzwaniami, a to dlatego, że z reguły organizatorzy zdecydowanie za mało czasu na nie przewidują. Tydzień to mi jest co najmniej potrzebny, żeby "przetrawić" temat, w drugim wykluwa się jakaś wstępna koncepcja, w trzecim szukam potrzebnych materiałów, i w czwartym najwcześniej jestem w stanie coś stworzyć. Czasem cały proces trwa jeszcze dłużej, albo w ogóle koncepcja się nie pojawia... ;) Generalnie więc moje prace powstają z potrzeby wewnętrznej, bez narzuconych form zewnętrznych, ale oczywiście są wyjątki! Kiedy tylko mogę staram się wziąć udział w comiesięcznej alfabetycznej wymianie KGMiP (najbliższe spotkanie z literką H), a teraz postanowiłam włączyć się w kobiecy projekt CollageCaffe pod wpływem księżyca. I oto okładka mojego zeszytu:
Szwankuje mi coś drukarka - zdjęcie miało być w sepii, a tekst brązowy. Wyszło coś bardzo dziwnego kolorystycznie, stąd różne moje zabiegi, by ostateczny efekt zbliżył się nieco do moich wyobrażeń. Nie do końca się udało, ale traktuję całą tę zabawę jako eksperyment i zamierzam się dużo nauczyć. Błędy i niedociągnięcia są nieodzownym elementem tego procesu, postanowiłam sobie na nie pozwolić :)

Dziękuję za wszystkie komentarze i życzę spokojnego poniedziałku!!!

11 komentarzy:

asica.p pisze...

oooo!!ciekawie się zapowiada:)

sanka pisze...

Bardzo mi się podoba, nawet w tej "dziwnej" kolorystyce, całkiem tajemniczo...

Monia pisze...

Ogromnie interesujący początek, czekam z niecierpliwością co będzie dalej :)

Ludkasz pisze...

Podoba mi się ta okładka:)

Kasia pisze...

Świetna okładka! Mi efekt końcowy bardzo się podoba, ciekawie wygląda :)

BETIK pisze...

Szkoda, że nie masz tam stempelka lemonade bo mogłabyś przy okazji na wyzwanie zgłosić (koronkę widzę):) Bardzo mi się podoba!
...a z wyzwaniami to mogę podać Ci rękę. Rzadko gdzie zdążam zmieścić się w terminie (z wyjątkiem blogów DT oczywiście, ale tam zawsze przypominają i przypominają o terminie więc trudno się wymigać od terminu:)

Katharinka84 pisze...

Mrrrr....
Pięknie się zapowiada :D
:*

Lucynka pisze...

Kobieco i tajemniczo...wciągająco

FojAga pisze...

Piękna i taka bajkowa :)

OriBella pisze...

Pięknie!!!! i czekam na więcej:)

carrot pisze...

Może i dobrze, że drukarka zrobiła psikusa, bo efekt wyszedł bardzo ciekawy i kobiecy :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...